Да ли су вам стандарди потребни у вашем послу?
Да
Не
Понекад
Не знам
Укупан број гласова: 7276

Пријавите се!
 

SRPS EN 50377-15-1:2012

Статус: Објављен
Језик: Engleski
Бр. страна: 33
Датум: 23.05.2012.
Службени гласник:
Број решења:
Издање: 1 ED
Веза са међународним стандардима
Ovaj standard je identičan sa:
EN 50377-15-1:2011   CLC/TC 86BXA
Цена: 3253 RSD

За читање онлајн

Одштампај

Наслов на српском језику

Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima — Specifikacije proizvoda — Deo 15-1: Tip MPO sa PPS ferulama za 12 vlakana kojima se završava multimodno vlakno kategorije A1a prema IEC 60793-2 za multimodno vlakno od 50/125 mikrona

Наслов на енглеском језику

Connector sets and interconnect components to be used in optical fibre communication systems - Product specifications - Part 15-1: Type MPO with 12-fibre PPS ferrules terminated on IEC 60793-2 category A1a multimode fibre for 50/125 micron multimode fibre

Апстракт на српском језику

Ovaj evropski standard sadrži zahteve za početne, dimenzionalne, optičke, mehaničke i uslove okoline koje mora da zadovolji MPO komplet konektora (utikač adapter utikač), kojim se završava i spaja 12 multimodnih vlakana da bi se kategorisao kao proizvod prema EN standardu.

Апстракт на енглеском језику

1.1 Product definition This European Standard contains the initial, start of life dimensional, optical, mechanical and environmental performance requirements which a terminated and assembled 12 fibre multimode MPO connector set (plug adapter plug) must meet in order for it to be categorised as an EN standard product. Since different variants are permitted, product marking details are given in 3.5. 1.2 Intermateability All products conforming to the requirements of this standard will intermate and give the specified level of random attenuation and random return loss performance provided the same core size is used. The intention is that this will be true irrespective of the manufacturing source(s) of the product. 1.3 Operating environment The tests selected combined with the severity and duration are representative of a backplane/back panel indoor application derived from customer premise protected environment as defined in EN 50173 series and ISO/IEC 11801 and as specified in category C per EN 61753-1:2007. 1.4 Reliability Whilst the anticipated service life expectancy of the product in this environment is 20 years, compliance with this standard does not guarantee the reliability of the product. This should be predicted using a recognised reliability assessment programme. 1.5 Quality assurance Compliance with this standard does not guarantee the manufacturing consistency of the product. This should be maintained using a recognised quality assurance programme.

Комисија за стандарде


ICS



Директиве

Нема информација.

Национални пропис

Нема информација.

Национална активност

Нема информација.

Дескриптори

konektor, adapter, optičko vlakno, komunikacije, spojni optički kabl


Извор

 Ознака стандарда
Језик
Статус
Датум
Бр. страна
Цена
 
Купи
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
27 стр.
2909 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 5-1: Tip EC kojim se završava monomodno vlakno kategorije B1.1 prema IEC 60793-2
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
23 стр.
2566 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 9-1: Tip MT-RJ kojim se završava multimodno vlakno kategorija A1a i A1b prema IEC 60793-2
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
24 стр.
2737 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 9-2: Tip MT-RJ kojim se završava monomodno vlakno kategorije B1.1 prema IEC 60793-2