Да ли су вам стандарди потребни у вашем послу?
Да
Не
Понекад
Не знам
Укупан број гласова: 7317

Пријавите се!
 

SRPS EN 50377-7-4:2012

Статус: Објављен
Језик: Engleski
Бр. страна: 39
Датум: 23.05.2012.
Службени гласник:
Број решења:
Издање: 1 ED
Веза са међународним стандардима
Ovaj standard je identičan sa:
EN 50377-7-4:2011   CLC/TC 86BXA
Цена: 3422 RSD

За читање онлајн

Одштампај

Наслов на српском језику

Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima — Specifikacije proizvoda — Deo 7-4: Simpleks LC-PC kojim se završava monomodno vlakno kategorija B1.1 i B1.3 prema IEC 60793-2-50, sa punom ferulom od cirkona za kategoriju C

Наслов на енглеском језику

Connector sets and interconnect components to be used in optical fibre communication systems - Product specifications - Part 7-4: LC-PC simplex terminated on IEC 60793-2-50 category B1.1 and B1.3 singlemode fibre with full zirconia ferrule for category C

Апстракт на српском језику

Ovaj evropski standard sadrži zahteve za početne, dimenzionalne, optičke, mehaničke i uslove okoline koje mora da zadovolji konektor LC-PC simpleks kompleta konektora (utikač/adapter/utikač) koji se završava cilindričnom PC ferulom od cirkona i spaja elastičnom navlakom za poravnanje monomodnog vlakna, adapter i spojni optički kabl da bi se kategorisali kao proizvod prema EN standardu.

Апстракт на енглеском језику

1.1 Product definition This European Standard contains the initial, start of life dimensional, optical, mechanical and environmental performance requirements which a connector terminated with cylindrical zirconia PC ferrule and assembled singlemode resilient alignment sleeve LC-PC simplex connector set (plug / adaptor / plug) adaptor and patchcord must meet in order for it to be categorised as an EN standard product. Since different variants and grades of performance are permitted, product marking details are given in 3.6. 1.2 Intermateability Although all products conforming to the requirements of this standard will intermate, the resulting level of random attenuation performance will only be ensured in accordance with Table 1. The intention is that this will be true irrespective of the manufacturing source(s) of the product. When intermating plug variants having different attenuation grades the resulting level of attenuation cannot be assured to be any better than the worst attenuation grade. Therefore, the intermating of a Grade C plug with a Grade B plug will result in an uncertain level of random attenuation performance.

Комисија за стандарде


ICS



Директиве

Нема информација.

Национални пропис

Нема информација.

Национална активност

Нема информација.

Дескриптори

konektor, optičko vlakno, komunikacije, specifikacija proizvoda, LC-PC simpleks


Извор

 Ознака стандарда
Језик
Статус
Датум
Бр. страна
Цена
 
Купи
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
27 стр.
2909 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 5-1: Tip EC kojim se završava monomodno vlakno kategorije B1.1 prema IEC 60793-2
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
23 стр.
2566 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 9-1: Tip MT-RJ kojim se završava multimodno vlakno kategorija A1a i A1b prema IEC 60793-2
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
24 стр.
2737 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 9-2: Tip MT-RJ kojim se završava monomodno vlakno kategorije B1.1 prema IEC 60793-2