Да ли су вам стандарди потребни у вашем послу?
Да
Не
Понекад
Не знам
Укупан број гласова: 7277

Пријавите се!
 

SRPS EN 50377-10-2:2010

Статус: Објављен
Језик: Engleski
Бр. страна: 32
Датум: 30.06.2010.
Службени гласник: 48/10
Број решења:
Издање: 1 ED
Веза са међународним стандардима
Ovaj standard je identičan sa:
EN 50377-10-2:2005   CLC/TC 86BXA
Цена: 3080 RSD

За читање онлајн

Одштампај

Наслов на српском језику

Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 10-2: Monomodni MU-APC kojim se završava vlakno kategorije B1 prema IEC 60793-2

Наслов на енглеском језику

Connectors sets and interconnect components to be used in optical fibre communication systems - Product specifications - Part 10-2: MU-APC singlemode terminated on IEC 60793-2 category B1 fibre

Апстракт на српском језику

Ovaj standard sadrži zahteve za početne, dimenzionalne, optičke, mehaničke i uslove okoline koje mora da zadovolji komplet simpleks MU-APC konektora (utikač/adapter/utikač) sa elastičnom navlakom za poravnanje kojim se završava i spaja monomodno vlakno da bi se kategorisao kao proizvod prema EN standardu.

Апстракт на енглеском језику

This European Standard contains the initial, start of life dimensional, optical, mechanical and environmental performance requirements which a terminated and assembled singlemode resilient alignment sleeve MU-APC simplex connector set (plug adaptor plug) must meet in order for it to be categorised as an EN standard product. Since different variants and grades of performance are permitted, product marking details are given in Section 3.5.

Комисија за стандарде


ICS



Директиве

Нема информација.

Национални пропис

Нема информација.

Национална активност

Нема информација.

Дескриптори

konektor;optičko vlakno;komunikacije;specifikacija proizvoda;mu-apc


Извор

 Ознака стандарда
Језик
Статус
Датум
Бр. страна
Цена
 
Купи
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
27 стр.
2909 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 5-1: Tip EC kojim se završava monomodno vlakno kategorije B1.1 prema IEC 60793-2
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
23 стр.
2566 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 9-1: Tip MT-RJ kojim se završava multimodno vlakno kategorija A1a i A1b prema IEC 60793-2
Engleski
Повучен 
31.07.2018 . 
24 стр.
2737 RSD 
PDF
Kompleti konektora i komponente za povezivanje koji se koriste u optičkim komunikacionim sistemima - Specifikacije proizvoda - Deo 9-2: Tip MT-RJ kojim se završava monomodno vlakno kategorije B1.1 prema IEC 60793-2